Příměstské tábory - léto 2023

Naše příměstské tábory jsou plné zábavy, poznávání, pokusů i her. Letnička je pro ně díky unikátnímu umístětí mezi parky Letná a Stromovka ideální základnou. Přihlásit je možné děti do 12 let.
Aktualita

3.7. - 14.7. Superhrdinové

Planeta země je v ohrožení a svět potřebuje nové hrdiny. Záporák Marshmallow se rozhodl proměnit svět na čokoládu a cukrovou vatu. Planeta Země proto vypisuje výběrové řízení na pozici superhrdinů, kteří ho pomohou zastavit. Ať už má vaše dítě jako superschopnost ultrarychlost bez náznaku pudu sebezáchovy, změnit řád pokojíčku v chaos, uspat prakticky kohokoliv neustálým opakováním “a proč?” nebo supersílu v okolí drahých předmětů, je srdečně vítáno do našeho náborového centra.  Vaše dítě pomocí zábavných her a různých výzev připravíme na finální bitvu proti Marshmelákovi. Čekají ho  sportovní disciplíny, vymýšlení přezdívky, příprava kostýmu, trochu vědy, focení pro časopis, natáčení filmů nebo výroba komixů. Jakmile budou naši superhrdinové připraveni na finální souboj, vrhnou se na záchranu naší planety. Držte jim palce!

17.7. - 28.7. Archeologové

Děti se promění na archeology a společně budeme objevovat historii toho, co se na naší zemi dělo v dávných dobách. Začneme u dinosaurů a prvních pralidí a postupně se dostaneme až do antického Řecka. S dětmi budeme hledat kosti bájných zvířat, vytvoříme jeskyni a budeme malovat jako pralidi, po vzoru starých Egypťanů se pustíme do výroby mastí a lisování květin, postavíme chrám antickým bohům a zúčastníme se olympiády. Na děti čeká spousta zábavných poznatků z naší historie a hlavně spousta různorodých zábavných aktivit.

31.7. - 11.8. Ve světě vědy

Proč létají letadla, jak funguje raketa, proč vulkány vybuchují nebo proč některé druhy medúz svítí? Během dvou týdnů se naše školka a přilehlé parky promění na špičkovou laboratoř, která bude mít za cíl vaše děti seznámit s fascinujícími fakty z různých vědeckých odvětví. Budeme zkoumat sami sebe (člověka), různé technické vynálezy a přírodu živou i neživou. S dětmi si zkusíme vyrobit například. sopku, auto na tlakový pohon, horkovzdušný balón, funkční model plic nebo zkoumat pod mikroskopem svět hmyzu a rostlin.

14.8. - 25.8. Piráti a pirátky  

Statečný kapitán Jack ztroskotal i se svou posádkou a pokladem na pustém ostrově. Naštěstí se mu podařilo poslat vzkaz v láhvi i s mapou jak se k němu mohou děti dostat a zachránit ho i s pokladem. Na cestě nás čekají mnohá dobrodružství. Děti si budou muset připravit lodě pro pirátské bitvy, nabatikovat si trička, vyrobit klobouky, dalekohledy a pak už budou moci nasednout na svou loď. Po cestě za záchranou kapitána a pokladem nás čekají námořní bitvy, taky trocha vědy a zjišťování proč se lodě nepotopí, budeme se učit vázat uzly, poznávat rybky a sázet kytičky pod vodu, taky budeme krotit chobotnici a setkáme se i s bájných Atlanťany.

Cena: 3 950,- Kč
(zahrnuje týdenní program a stravu)