Aktuality

Podívejte se, co je u nás nového, kam se chystáme a co připravujeme.

Příměstský tábor Archeohraní (7-8/2021)

Příměstský tábor plný poznávání, pokusů, zábavy a her. Unikátní lokace mezi parky Letná, Stromovka a v blízkosti přírodních rezervací Podbaba a Divoká Šárka vybízí k trávení dní v přírodě. Pro děti je nachystán bohatý program připraven našimi pedagogy....
více

Sleva 30 % ze školného pro děti starší 5 let

Snažíme se, aby u nás v Letničce byly proporcionálně zastoupeny všechny věkové kategorie předškolních dětí. Proto aktuálně nabízíme 30 % slevu na školné pro děti starší 5 let. Sleva platí na školné do konce června 2021 a do vyčerpání kapacit. ...
více

Naše prostory

Naše školka sídlí v netradičních prostorách v památkově chráněném bloku domů přímo u Letné. Vysoké stropy, spousta světla a prostoru - a výhled ven, kde se pořád děje tolik zajímavých věcí. Podívejte se, jak to u nás vypadá.
více

Do Vánoc možnost navštívit náš dopolední program za 150 Kč/h

Potřebujete si vyřídit vánoční nákupy, úklid nebo si jen na chvíli zacvičit či odpočinout? Do Vánoc Vám nabízíme možnost zúčastnit se našeho dopoledního programu na hodinové bázi.
více

Pozastavený provoz do konce nouzového stavu

Pro více informací nám můžete kdykoliv zavolat na tel.č. 608 968 807, anebo napsat na email info@letnicka.cz.
více

Otevíráme odpolední herničky s hlídáním

Potřebujete si něco vyřídit nebo jen chcete vaší ratolesti dopřát pohrát si v novém prostředí? Pak jsou tu pro vás naše odpolední herničky.
více

Podzimní prázdniny

V týdnu 26.-30.10.2020 máme zavřeno
více

Hurá, za chvíli otevíráme!

V pondělí 12.10.2020 otevíráme naši rodinnou školku Letničku. Aktuálně se dokončuje příprava prostor, vše bude zbrusu nové a voňavé :-) Za měsíc říjen bude školné poloviční, tak neváhejte a přijďte si nás vyzkoušet!
více